Як здійснити миття великої кількості бутилок - обери сушилку для скляних бутилок!

13 лютого 2024

Стаціонарна оборотна сушилка для скляних бутилок - це ефективний пристрій, який використовується для швидкого та ефективного висушування скляних бутилок після миття перед їх повторним використанням або заповненням. Ці сушилки передбачені на одночасну сушку бутилок для 90 та 80 штук. В наявності стаціонарні і оборотні.

Завдяки цій конструкції сушилки, бутилки розміщаються рівномірно і можуть ефективно висихати з усіх сторін, забезпечуючи бездоганну якість та гігієну. Крім того, така сушилка дозволяє зберегти простір завдяки своїй компактній конструкції, що робить її ідеальним рішенням для використання в промислових умовах або в невеликих приміщеннях.

Інтегрований механізм обертання забезпечує безперервну роботу сушилки, що дозволяє ефективно висушувати велику кількість бутилок за короткий період часу. Це дозволяє підвищити продуктивність та зменшити час, необхідний для підготовки бутилок до наступних етапів виробництва або використання.

Узагальнюючи, стаціонарна оборотна сушилка для скляних бутилок є незамінним пристроєм для підприємств, що займаються виробництвом або використанням скляної тари. Вона забезпечує ефективне, швидке та якісне висушування бутилок, що підвищує їхню гігієну та продуктивність виробництва.

Сушка 90 бут 2556 грн оборотна, 2237 грн стаціонарна (виробництва Італія).
Сушка на 80 шт стаціонарна 1990грн ( Угорщина)

Для консультації або замовлення пишіть/дзвоніть за номером:
+380675007909