Скляна тара, бутилки, банки, штофи

11 серпня 2022

Скляна тара - це універсальна річ, адже вона підійде для зберігання, приготування, транспортування: вина, спирту, хімічних речовин, бензину, а також як стерильна тара. В асортименті представлені пляшки, графини, банки, штофи.

Головні переваги скляної тари:

• практичність та зручність у використанні;

• нейтральність до хімічних реакцій;

• товщина скла, яка гарантує збереження рідини;

• екологічність;

• багаторазовість використання;

• стійкість до несприятливих умов зберігання;

• презентабельність - адже можна використати як подарунок.

В нашому магазині є сулії, які використовуються для зберігання вина протягом тривалого час, в них добре здійснюється бродіння, а також інші характерні і необхідні процеси дозрівання. Графіни для спирту зазвичай у нас купують оптом дешево, зазвичай їх використовують для декорування столів на банкетах. Пляшки різних розмірів можна зустріти в барах, магазинах і просто вдома, використовується як тара для соку та молока, яка завжди знадобиться та знайде своє призначення. Банки під закрутку прикрашають відповідно до свята і кладуть усередину цукерки та маленькі побажання – це чудова ідея для подарунка. Ви можете використовувати скляні ємності для зберігання: круп, чаю, борошна, цукру і навіть спецій, адже скло та щільна кришка чудово зберігають смак та запах виробів. В магазині також є набори – барильця та склянки – ідеальне рішення для крафтових барів та ресторанів з нетиповим дизайном.

Зв'язатися з менеджерами інтернет-магазину можна за наданим номером телефону у шапці профілю або на сайті, також можна звернутись до магазину в Києві. Ви можете замовити доставку по Україні та за її межі, та чекати на своє замовлення протягом кількох днів. Ми гарантуємо якість товарів та їх багатофункціональність.